بهترین مجری نما سیمانی در تهران

سر فصل های مقاله

بهترین مجری نما سیمانی در تهران

قبل از آنکه بخواهیم در مورد آنکه چه گروهی بهترین مجری نما سیمانی در تهران است بحث کنیم باید بدانیم که نمای سیمانی چیست و چه کاربردی دارد. نمای سیمانی یکی از انواع نما کاری های ساختمان است که به سختی میتوان آن را از لیست بهترین انواع نماکاری های ساختمانی حذف کرد. با اینکه که برای یک نمای ساختمانی، زیبایی حرف اول را می زند، هزینه هم از پارامتر های تعیین کننده است.

که نمای سیمانی هر دوی این معیارها برآورده می کند. تنوع زیاد در طرح ها، عین کم هزینه بودن این نماکاری را به یکی از بهترین نماکاری ها تبدیل میکند. حال بیایید به بررسی کلی اینکه نما کاری سیمانی چیست بپردازیم، سپس به مقوله اصلی یعنی اینکه بهترین مجری نما سیمانی در تهران کدام است خواهیم پرداخت…

نمای سیمانی چیست؟

نمای ساختمان می تواند از انواع مختلفی باشد: سنگ، شیشه، آجر نما و… که در اینجا نما سیمانی ساختمان مطرح است که از دو بخش زیرسازی و روسازی تشکیل شده است. برای زیر سازی نما سیمانی ساختمان باید ابتدا رابیتس را جوشکاری و نصب کرد. بعد از آن باید با ترکیب کردن دو ماده اولیه سیمان و پودر سنگ ملاتی آماده کنیم و سطح رابیتس را با آن پوشش دهیم. با اینکار تقریبا نصف راه را برای داشتن یک نما سیمانی ساختمان زیبا و بااستحکامِ بالا طی کرده ایم.

و فقط باید طرح مورد نظر را برای اجرا انتخاب و متناسب با آن مراحل روسازی را انجام دهیم. البته این را هم از قلم نیندازیم که در این مرحله که به آن آستر هم می گویند باید در یک بازه زمانی چهار روزه، روزی چند بار برای سیمان عمل آبپاشی انجام شود که سیمان استحکام لازم را بدست بیاورد و در مراحل بعدی ترک نخورد.

حالا نوبت به مرحله روسازی نماکاری می رسد که در این قسمت از کار است که تنوع طرح های نما سیمانی جلوه میکند. انواعی از طرح ها وجود دارند که میتوان از آنها به نمای سیمانی شسته، تگرگی و ماهوتی، تخته ماله، تیشه ای، رومی، آبساب، خراشی و کلاسیک اشاره کرد که هر کدام را به اختصار توضیح خواهیم داد اما بیشتر روی نمای کلاسیک تاکید خواهیم کرد.

نما سیمانی شسته

ماده اولیه اصلی تمامی طرح ها همان طور که میدانید سیمان است. اما برای اجرای طرح مورد نظر باید مواد دیگری هم به آن افزود. برای نمای سیمانی شسته باید سنگدانه های با رنگ های مختلف و رنگ های معدنی دیگر مخلوط کرد و از ملات ساخته شده طرح را پیاده سازی کرد.

نما سیمانی تگرگی

در این طرح از سنگدانه های با اندازه درشت تر استفاده می شود که در ترکیب با خاک و پودر سنگ به ملاتی عالی برای اجرای طرح تگرگی تبدیل می شود.

نما سیمانی رومی

نما رومی یکی از بهترین طرح ها برای زیبا سازی ساختمان است. که میتوان در ساختمان های دارای چندین طبقه مجزا از آن استفاده کرد البته دانستن این نکته هم میتواند مفید باشد که این نوع روسازی بیشتر برای خانه های ویلایی مورد استفاده قرار می گیرد.

نما کلاسیک

نما کلاسیک ترکیبی از هر نوع نمای ساختمانی مربوط به معماری گذشته روم و ایران میشود، که نما سیمانی رومی که در بالا به آن اشاره کردیم نما کلاسیک به حساب می آید. نما کلاسیک ساختمان که به مجموعه ای از سبک معماری ایرانی و رومی اطلاق می شود، یکی از گران قیمت ترین نماکاری ها است که به همین علت میتوان بجای سنگ از سیمان استفاده کرد، درست است که سیمان زیبایی سنگ را ندارد ولی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای افرادی باشد که در عین زیبایی هزینه ها را هم مد نظر دارند. نما کلاسیک را به جرئت میتوان در دسته زیباترین طرح ها برای روسازی نما سیمانی ساختمان قرار داد که جلوه ای کم نظیر به ساختمان میدهد.

حال که با چیستی نمای سیمانی آشنا شدیم تنها یک مرحله دیکر باقی می ماند تا بهترین مجری نما سیمانی در تهران را معرفی کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

بازسازی نما ساختمانی

از آنجایی که نمای سیمانی دارای استحکام بسیار زیادی است و مقاومت خوبی در مقابل آب و سرما از خود نشان می دهد برای بازسازی نما ساختمان گزینه ای عالی است چرا که علاوه بر ویژگی های فوق، زیبایی و کم هزینه بودن هم از خصوصیات منحصر به فرد آن است.

پس چرا منتظرید؟! سریعا دست به کار شوید و با یکی از مجری های نما سیمانی در نزدیکی خود که میتواند پروژه های شما را با بهترین نتایج به اتمام برساند تماس بگیرید. حالا نوبت پاسخ به پرسش ابتدای مقاله میرسد: بهترین مجری نما سیمانی در تهران کدام است؟

بدون شک گروه نماسازان مرادی! یکی از بهترین مجریان نما سیمانی در تهران و یا حتی کشور است که میتواند تمامی پروژه های نوسازی و نماکاری های خود را با خیالی آسوده به آن بسپارید تا آنها بتوانند با به کارگیری گروهی از نماکاران کارکشته به بهترین شکل مهارت های خود را در پروژه های شما پیاده سازی و ارائه حضورتان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *