شرکت اجرای نما رومی ساختمان

سر فصل های مقاله

شرکت اجرای نما رومی ساختمان

اگر بدنبال بهترین شرکت اجرای نما رومی ساختمان می گردید و از میان دنیایی از مطالب موجود در اینترنت این مقاله را برای مطالعه انتخاب کرده اید دقیقا به هدف زده اید و این مقاله برای شما نوشته شده است. البته اگر می خواهید که اطلاعات و دانش خود را درباره نما سیمانی ساختمان و به طور کلی نماکاری بالا ببرید هم این مطلب برای شما مناسب خواهد بود پس در ادامه با ما همراه باشید.

قبل از آن که به سوال اصلی مقاله یعنی بهترین شرکت اجرای نما رومی ساختمان کدام است پاسخ دهیم باید با یک سری از مفاهیم و اطلاعات اولیه آشنایی لازم را بدست بیاوریم که بتوانیم با مطالبی که در ادامه می آیند ارتباط برقرار کنیم. این نفاهیم اولیه عبارت اند از: نما سیمانی ساختمان و انواع آن، طریقه اجرای انواع نما سیمانی، کاربرد انواع نما سیمانی و …

نما سیمانی ساختمان

گونه ای از نمای بیرونی سازه که از مقاومت و زیبایی مناسبی برخودار است نما سیمانی نام دارد. اگر میخواهید پاسخ بخ سوال بهترین شرکت اجرای نما رومی ساختمان کدام است را در همین ابندا بدست بیاورید به شما پیشنهاد می کنم که قدری شکیبایی کنید و مفاهیم پایه که در ادامه آورده ایم را مطالعه کنید.

نما سیمانی دارای انواع مختلفی است از بین آن ها می توان به نما سیمانی شسته، تگری، رومی، چکشی، خراشی، آبساب و … اشاره کرد که تفاوت آن ها تنها در نحوه اجرا و مصالح مورد استفاده است اما این موضوع به خودی خود تفاوتی چشم گیر ایجاد می کند تا آن جایی که نما سیمانی رومی (نما رومی) یکی از زیباترین و لوکس ترین آن هاست و با بقیه تفاوت اساسی دارد.

نما سیمانی شسته

در این نماکاری از دو روش برای اجرا استفاده می شود که در اینجا به یکی از آن ها اشاره می کنیم: بعد از پایان مراحل زیرسازی یا آستر نوبت به این مرحله می رسد که در آن ابتدا از مخلوط کردن دو ماده اولیه سیمان و پودر سنگ ملاتی شل میسازیم و آن را روی لایه آستر به صورت کامل پوشش میدهیم و سپس شروع به پاشیدن سنگدانه ها روی سطح آن می کنیم و سنگدانه ها را با فشار کمی به داخل ملات فرو می کنیم و بعد از آن با استفاده از برس، سنگ دانه ها را تاحدودی نمایان می کنیم.

الان نمای سیمانی شسته ما آماده است و فقط باید صبر کنیم تا خشک شود. شرکت اجرای نما رومی ساختمان نماسازان مرادی قادر است که تمامی طرح های نما سیمانی که در ادامه خواهید خواند را با استفاده از ماهرترین افراد به اتمام برساند.

نما سیمانی تگری و ماهوتی

این گونه از نما کاری ظاهری بسیار زبر و خشن دارد البته این زبر بودن در نما سمانی ماهوتی کاهش می یابد چرا که در آن از سنگدانه های کوچک تری نسبت به نمای تگری استفاده می شود.

برای اجرای این دو طرح باید سیمان و پودر سنگ و خاک را با یکدیگر به خوبی ترکیب کنیم و با بهره گیری از دستگاه دوغاب پاش آن را به مانند اسپری به دیوار می پاشیم تا سطح آن را به خوبی بپوشاند. این طرح از نما سیمانی برای بازسازی نما ساختمانی بسیار مناسب است زیرا هزینه آن بسیار پایین بوده و از ظاهر قابل قبولی هم برخوردار است. گروه نماسازان مرادی بهترین شرکت اجرای نما رومی ساختمان است که این قابلیت را دارد که طرح هایی که تا به اینجا بیان شد را هم به آسانی اجرا کند پس نام آن را در گوشه ذهنتان داشته باشید که در آینده حتما به کارتان خواهد آمد.

شرکت اجرای نما رومی ساختمان (نما سیمانی رومی)

حال به یکی از پرطرفدار ترین طرح های نماکاری می رسیم که بسیاری از پیمانکاران از آن در پروژه های خود استفاده می کنند. در اصل این نماکاری از سنگ های مرمر و معدنی استفاده می کند اما در این مقاله منظور ما نما سیمانی رومی است، درست است که سیمان زیبایی سنگ را ندارد اما برای افرادی که می خواهند برای سازه شان از طرحی استفاده کنند که در عین زیبایی مناسب از استحکام خوبی هم برخوردار باشد، انتخابی عالی می باشد.

نما سیمانی ساختمان در چه مناطقی کاربرد دارد؟

تفاوت چندانی نمی کند که از کدام طرح از نما سیمانی استفاده می کنید بهرحال از این نماکاری در مناطق شرجی و دارای رطوبت زیاد نمی توان استفاده کرد چراکه نما سیمانی عایق خوبی برای رطوبت نیست و پیشنهاد می شود از این نماکاری در مناطق خشک و یا مناطق با بارش باران متوسط استفاده شود، مانند نواحی شرقی و مرکزی کشور. در ادامه به مبحث استفاده از سیمان های رنگی در بازسازی نما ساختمان خواهیم پرداخت که شما را در رسیدن به پاسخ این سوال که بهترین شرکت اجرای نما رومی ساختمان کدام است نزدیک تر می کند.

سیمان های رنگی

این گونه از سیمان ها در مقایسه با سیمان های معمولی از جلوه بصری و مقاومت بیشتری برخوردار است که پیمانکاران را به استفاده از آن ترقیب می کند اما در این میان قیمت به نسبت بالاتر آن هم یکی از پارامتر هاییست که باید در نظر گرفت. اگر مقوله هزینه برای شما تفاوتی نمی کند بهتر است از سیمان های رنگی استفاده کنید چرا که در برابر رطوبت عایق بهتری هستند و زیبایی آن ها هم کم نظیر است.

سخن آخر

تواناترین شرکت اجرای نما رومی ساختمان و هنچنین بازسازی نما ساختمان، بدون تردید گروه نماسازان مرادی است. گروه نماسازان مرادی این توانایی را دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه پروژه های شما را به اتمام برساند، که در این باره ممکن نیست که کیفیت رعایت نشده باشد پس همه چیز و اجزای پروژه شما بدون نقص اجرا خواهد شد بیشترین بازدهی را از هزینه های خود یعنی زمان و پول را خواهید گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *