شرکت اجرا کننده نما کلاسیک + معرفی نما کلاسیک همراه با ویژگی ها

سر فصل های مقاله

شرکت اجرا کننده نما کلاسیک

شرکت اجرا کننده نما کلاسیک سعی می کند برای طراحی نما کلاسیک و عملی کردن آن از بهترین مصالح ساختمانی استفاده کند . یکی از روش های حرفه ای که شرکت اجرا کننده نما کلاسیک می تواند به کار ببرد ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری می باشد .

مثلا افراد به جای مراجعه حضوری به شرکت و انتخاب طرح مورد نظر می توانند این کار را غیر حضوری و آنلاین انجام داده و سفارش دهند . شرکت اجرا کننده نما کلاسیک یک مشاوره رایگان برای ارائه خدمات بهتر به مشتری ها هدیه می دهد تا در آن جلسه مشاوره مخاطبان بهترین طرح را مناسب ساختمان خود انتخاب می کنند و باید توجه داشت که قیمت نماها با هم متفاوت می باشد.

نما کلاسیک

نما کلاسیک چیست؟ نما کلاسیک یکی از زیباترین نما های ساختمانی می باشد که نمای رومی نیز گفته میشود و از نما روم و یونان گرفته شده است  این نما جزئیات زیادی طراحی و اجرا می شود  .

متخصصین معتقدند که نما کلاسیک مناسب ساختمان ها ی شهری  نیست اما همچنان از آن در طرح ها و شکل هلی مختلف از آن استفاده می شود شرکت اجرا کننده نما کلاسیک می کوشد تا بهترین نما را به بهترین شکل ارائه کند. ویژگی های که نما کلاسیک دارد شامل موارد زیر می باشد ، نما کلاسیک جزئیات زیادی دارد و به علت همین جزئیات هزینه بیشتری خواهد داشت.

این نما ستون ها و برجستگی هایی دارند که این ستون ها به روش های نمای رو می یا یونیک اجرا می شود . علاوه بر استفاده از ستون ها و برجستگی ها در این نما از مجسمه نیز استفاده می شود و قوس های گرد شکل می دهند و اجرا می شوند.

نما سیمانی

نما سیمانی یکی از زیبا ترین و ارزانترین نما ساختمانی می باشد و امروزه در بسیاری از نماها ی ساختمان های مختلف نمای سیمانی استفاده شده و محبوبیت خاصی در بین مردم پیدا کرده است .

نما سیمانی بر خلاف نما کلاسیک انواع زیادی دارند از جمله نما سیمانی، نمای سیمانی رومی یا کلاسیک، نما خراشی نما چکشی ، نما موزائیک شسته، نما تخته ماله ، نما تگرگی یا ماهوتی نما سیمان سفید و نما سیمان شسته.

شرکت اجرا کننده نما کلاسیک می تواند نما سیمانی کلاسیک را نیز طراحی و اجرا کند چند نمونه از نما های سیمانی را در این قسمت توضیح می دهیم .

نمای خراشی : در این نما بعد از اجرای لایه آستر روی ساختمان که ملات ماسه و سیمان و یک لایه تخته سنگ با ملات ماسه و پودر سنگ می باشد، خاک سنگ و سیمان را با یکم مصالح سنگی به ضخامت دو میلی متر روی کار اجرا می شود و برای خراش های سطح آن نیز از مصالح مخصوص استفاده می شود .

نما سیمانی سفید که مصالح  این نما همانطور که از اسمش پیداست از سیمان سفید استفاوه می شود که نمای کاملا سفید یک دست و زیبایی می باشد.

 مزایا و معایب نما سیمانی

مزایای نما سیمانی  : نمای سیمانی در نما کلاسیک به صورت ترکیبی بسیار زیبا و قابل اجرا می باشد.

و به علاوه ارزانترین نما می باشد این نما به دلیل استفاده از سیمان ساختا محکم تری دارد و بسیار مقاوم و ماندگار می باشد و این نما بک نمای صاف زیبا و یکپارچه می باشد .

معایب نما سیمانی :  از جمله معایب نما سیمانی بخاطر وجود سیمان وزن سازه را بالا می برد .

عایق رطوبت و گرما نیست خاصیت تمیز کنندگی ندارد و به راحتی گرد و خاک جذب می کند و به مرور زمان رنگ آن تیره تر خواهد شد .

باز سازی نما ساختمان

نمای ساختمان اولین چیزی است که به چشم مخاطب می خورد و دیده می شود بعداز سال ها نما ساختمان ها بخصوص نما سیمانی فرسوده می شود و دیگر زیبایی اولیه خود را ندارند.

در این شرایط بهترین راهکار نماسازی  ساختمان می باشد که باید توسط متخصصین این کار انجام شود و با بهترین مصالح باز سازی شکل بگیرد.

در باز سازی نمای ساختمان از تکنیک ها و مصالح مخصوص استفاده می شود از جمله استفاده از سنگ تراورتن،تعویض یا تعمیر در و پنجره ها، استفاده از نمای کامپوزیت، رنگ آمیزی نما سختمان باز سازی نما ساختمان به شکل ترکیبی ترمیم ترک ها و …. است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *