متریال های لازم برای اجرای نما سیمان تگری

سر فصل های مقاله

نما سیمان تگری

نما سیمان تگری از قدیمی ترین و پرطرفدار ترین نماهای ساختمان است که به نما سیمان ارزان نیز معروف است. این نماسازی ساختمان ارزان قیمت به دلیل در دسترس بودن انواع مطالح ها و اجرا کردن راحت آن جایگاه خوب و ویژه ای در میان معمار ها و اجرا کننده های نما یا به اصطلاح مجریان نما پیدا کرده است. نما تگری را با نام نما گیتی نیز میشناسند.

متریال های لازم برای اجرای نما سیمان تگری

اگر شما یک مجری نمای ساختمان هستید و یا به دنبال مجری نمای سیمانی ساختمان خود هستید باید بدانید که هر نما، به مصالح خاص خود نیازمند است. متریال های اصلی شما برای اجرای نما سیمان تگری، ملات سیمان است، که البته آخرین لایه نما با این ملات اجرا میشود!

اگر قرار بر سیمان کاری با دست باشد، به ابزار هایی مانند شاقول، شمشه آهنی یا چوبی، ریسمان کار، کمچه و ماله، استنبلی، سطل، سرند چشم بلبلی، بیل، غربال، دستکش و عینک شیشه ای نیاز دارید.

البته که برای اجرای نمای سیمان تگری به ابزار تخصصی تری با نام پیستوله سیمان پاش و یا سیمان پاش دیواری و سیمان پاش سقفی نیاز دارید.

سیمان کاری با سیمان تگری

بهترین ابزار برای این کار سیمان پاش یا پیستوله سیمان پاش است، نما تگری یا نما گیتی پس از دوروز سیمان پاشی باید توسط کمپرسور های آب و یا آب پاش هایی آب رسانی شوند.

مزیت های استفاده از نمای سیمان تگری

  • کاهش چشمگیر زمان اجرا
  • سرعت بالای کار
  • قیمت مناسب
  • استفاده آسان
  • کارایی بسیار بالا به نسبت قیمت

هزینه اجرای نماسیمان تگری

اینکه نما سیمانی به راحتی قابل اجراست درست است، اما هزینه اجرای این نما به فاکتورها و پارامترهایی وابسته است. از جمله پارامتر های موثر در قیمت اجرای نمای سیمانی میتوان به نوع نمای سیمانی، محل احداث ساختمان مربوطه، کیفیت مطالح و… اشاره نمود.

شما میتوانید بالا ترین کیفیت نمای سیمانی را با مناسب ترین و مقرون بصرفه ترین هزینه ها اجرا نمایید. کافی است که برای اجرای نمای ساختمان خود با گروه و شرکت هایی همکاری نمایید که با تمامی مصالح ها و ابزار آلات اجرایی هر یک آشنایی کامل داشته باشند. گروه نما سازان مرادی به واسطه آشنایی کامل با محصولات موجود در بازار و هزینه های آنها میتوانند به شما در اجرای و خرید اقتصادی کمک کنند. البته که کار و تخصص حرفه ای این گروه اجرای انواع نما ساختمان بویژه نما سیمانی و نما سیمان تگری است. شما میتوانید تنها با یک تماس هزینه های بروز اجرای نما سیمانی را از صفر تا صد بخواهید و در کمترین زمان ممکن هزینه های اجرای نمای ساختمان و نمای آپارتمان خود را برآورد کنید.

مدت زمان اجرای نما سیمانی

معمولا مدت زمان اجرای نمای سیمانی به عوامل مختلفی وابسته است. یکی از مهمترین این عوامل ها شرایط آب و هوایی موجود در زمان اجرای آن است. آب و هوا از اساسی ترین و مهمترین شرایط برای خشک شدن ملات بتن و ماسه سیمان است. از دیگر عوامل تاثیرگذار در مدت زمان اجرای نما سیمانی ساختمان، سطوح مورد نظر جهت اجرای نما، ارتفاع و متراژ ساختمان و جزئیات های اجرای طرح های نمای سیمانی ساختمان است.

شما میتوانید از مهندسین نما سازان مرادی بهترین نما ها را در کوتاه ترین زمان ممکن بخواهید، و در موعد مشخص شده و با بالاترین کیفیت نماهای ساختمانی خود را تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *