نما کلاسیک رومی سیمانی-نما سیمانی مرادی-09124421408

سر فصل های مقاله

نما کلاسک رومی سیمانی-نماسیمانی-

نما کلاسیک رومی سیمانی-نما سیمانی و نما رومی مرادی

در گذشته انسان با استفاده از چوب، سنگ، خاک و … برای خود آشیانه و خانه درست می کرد و همواره در تلاش بوده که بتواند ایده هایی که باعث شیک بودن نمای ساختمان می شده را در بنای نمای خود لحاظ کند. این امر باعث شده که هم اکنون با پیشرفت تکنولوژی در نمای ساختمان ها شاهد این باشیم که از مواد جدیدتری که استحکام و زیبایی بیشتری دارند، در ساخت و سازها استفاده کنیم. البته این را هم باید اضافه نمود که تلفیق فرهنگ ها نیز باعث شده در نمای ساختمان شاهد نماهای رومی و نمای کلاسیک باشیم که این به نوبه خود ایجاد تنوع در ساختار نمای ساختمان هایی که قبلاً به صورت سنتی در ایران اجرا می شد، شود و چشم هر بیننده ای را به خود جذب کند.

طراحی نمای ساختمان با استفاده از سیمان به صورت نما سیمانی (نما کلاسیک، نما رومی) انجام می شود و گاهی در ساختمان های غول پیکر اداری و مسکونی با ایده های جالب و شیک، طراحی نما با تجمل گرایی نیز همراه شده است.

گروه نماسازان مرادی علاوه بر اینکه طرح های زیبای نمای ساختمان را به صورت نماهای کلاسیک، نماهای رومی، نما سیمان شسته در طول سی سال سابقه درخشان خود پیاده سازی نموده است، در عین حال در تلاش بوده است که نمای ساختمان دوام و استحکام بیشتری نیز داشته باشد.

در زیر نمونه هایی از انواع شیک ترین نماهای کلاسیک، نماهای مدرن، سبک های طراحی نما،، نما تالار، نما باغ، نما سیمان شسته، ابزارزنی نما، جوشکاری نما و … قرار داده شده است که امیدواریم مورد پسند شما واقع شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *