نکات مهم بازسازی نما رومی ساختمان !🏢

سر فصل های مقاله

طراحی نما رومی سیمانی

با عرض سلام و درود خدمت شما کاربران عزیز و دوست داشتنی،هدف ما در این مقاله توضیح نکات مهم بازسازی نما رومی و دلیل این کار می باشد،امیدواریم از این مطالب کلیدی و مهم نهایت بهره را ببرید و لطفا تا اخر مطالب مارو دنبال کنید.

 

بازسازی نما رومی چیست ؟

یکی از اصلی ترین مواردی که یک مشتری را جذب خانه یا ساختمانی می کند،نما آن می باشد و هرچه نما زیباتری را کارفرما به کار ببرد، قدرت جذب مشتری ان ساختمان نیز متقابلا بالاتر می رود و چنانچه اگر نما ساختمان یا نما برج شما قدیمی و کهنه باشد،حتما باید به فکر بازسازی نما ساختمان خود باشید.

در بازسازی ساختمان ها همه مردن بیشتر به بازسازی داخل خانه ها توجه می کنند اما این یک طرز فکر غلط می باشد،هرچه به بازسازی داخل خانه توجه می کنید همان قدر نیز باید به فکر بازسازی روی ساختمان خود باشید تا از همه نظر خیالتان از ساختمان خود راحت باشد.

همان طور که از عنوان مقاله متوجه شدید ما امده ایم تا نکات مهم بازسازی نما رومی را برای شما توضیح دهیم، شاید برای شما سوال پیش بیاید که اصن نما رومی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟.

نما رومی یکی از قدیمی ترین نوع نماهای موجود داخل بازار می باشد که از دوران روم باستان تا به الان استفاده می شود اما این سبک هنوزه زیبایی و منحصر به فرد بودن خودش را حفظ کرده است و از آن بیشتر برای نما ساختمان های بسیار لاکچری و فوق لوکس استفاده می کنند.

 

دلایل بازسازی نما ساختمان

شاید شما فکر کنید که بازسازی با نوسازی یک معنا را دارد اما اینطور نیست،برای بازسازی شما نیاز به مجوز دارید و در عملیات بازسازی تخریب صورت می گیرد ولی در نوسازی اینطور نیست و نیازی به هیچ گونه مجوزی ندارید زیرا فقط مشکلات کوچکی که به  وجود آمده را در نوسازی برطرف می کنند.

همان طور که مطلع هستید،گرفتن مجوز برای هر نوع کاری کمی مشکل می باشد و کمی زمان بر است و افراد به دلیل اینکه زمان لازم را برای گرفتن مجوز ندارند خیلی دیر اقدام به این عمل می کنند که این کار بسیار اشتباه می باشد و موجب خسارت های جانی و مالی نیز می شود،در ادامه به دلایل بازسازی نما ساختمان می پردازیم.

-یکی از مهم ترین علت ها برای بازسازی نما،ریزش و افتادن تکه های نما می باشد که ممکن است،سنگی یا مصالحی روی سر مردم یا روی ماشین ها بی افتد و باعث اتفاقات بسیار بدی شود.

-اگر شما دست به نماسازی ساختمان خود بزنید دیگر افراد این احساس را نمی کنند که ساختمانی که در ان زندگی می کنید،قدیمی ساز می باشد و بر روی روحیه مردم تاثیر خوبی می گذارد و اگر ساختمان تجاری دارید روی جذب مشتری نیز بسیار موثر است.

 

نکات مهم بازسازی نما رومی

بعد از اینکه با بازسازی نما رومی و علت های بازسازی ساختمان اشنا شدیم حالا وقت ان رسیده است که نکات مهم بازسازی نما رومی را با هم بیاموزیم.

در ترمیم نما ساختمان مصالحی که در آن استفاده می شود نقش بالقوه در زیبایی و استحکام نما دارد که از بهترین مصالح برای مرمت نما،سنگ های بسیار مقاوم و شکیل می باشند و این نوع سنگ ها را بیشتر در نما کلاسیک استفاده می کنند.

پس از استفاده از سنگ های خوب یکی از بهترین نکات مهم بازسازی نما رومی این می باشد که باید نماساز کل نما را از ریشه عوض کند تا هیچ گونه ایرادی در نتیجه کار یافت نشود اما اگر این نکته را رعایت نکند بدین معناست که مشکلات نما قبلی را داخل نما جدید نیز آورده است.

یکی دیگر از مواردی که باید رعایت کنید،شباهت زیادی میان نما جدید و قدیمی پیش نیاید تا تمامی زحمات شما زیر سوال نرود و در اخر نیز یکی دیگر از نکات مهم بازسازی نما رومی،استفاده از طراحی جدید می باشد که در ظاهر انگار مردم فکر میکنند ساختمان جدیدی ساخته شده است ولی از نظر قیمت قابل مقایسه نیز حتی نمی باشد.

اگر شما قصد این را دارید که نما خود را  مرمت کنید باید به دنبال نماساز بسیار مجرب و ماهری بگردید تا بهترین نما را تحویل شما دهد که یکی از برترین شرکت های نماساز در ایران، شرکت نما سازان مرادی می باشد که شما می توانید نما ساختمان و یا نما برج خود را با خیال راحت به آنان بسپارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *